Ekmek menümüze renk katan Komşufırın, KomşuKomşuya Yaşam Merkezi ile birlikte Suadiye’ de en renkli şubesini açtı.

Kısa sürede cadde kültürünün vazgeçilmezleri arasına giren Komşufırın geleceğin geleneğini oluşturma hedefiyle hareket ederek, un ve unlu mamüller sektörüne yenilikçi bir bakış açısı kazandırmıştır. Çok farklı hizmet anlayışı ve dopdolu bir içerikle 1 Nisan 2010 tarihinden bu yana faaliyette olan Suadiye Komşufırın’ı diğer mağazalarından ayıran en büyük özelliği KomşuKomşuya Yaşam Merkezi…

Girişinde birbirinden lezzetli ve farklı ürünlerin satışa sunulduğu Komşufırın mağazasında, üst katlarda komşuluk ilişkilerinin samimi, sıcak bir ortamda yaşanacağı “KomşuKomşuya” katı ve çocuklara özel ‘Bırakın Oynasınlar’ adlı çocuk katı yer alıyor.

“Komşu Komşuya Yaşam Merkezi”
KomşuKomşuya katında, kimi zaman sohbet, bilgilenme, söyleşi; kimi zaman dinleti, uygulama,kurs imza günleri gibi etkinliklerin yapılacağı sıcacık bir ortam yaratılmış. İstanbulluların sosyal hayatında samimi bir buluşma noktası olmaya aday “KomşuKomşuya Yaşam Merkezi”nde farklı zevklere seslenen eğlenceli olduğu kadar eğitici etkinlikler düzenlenecek.

“Çocuklar İçin Yeni Bir Yaşam Alanı”
KomşuKomşuya Yaşam Merkezi, çocuklara da alternatif bir yaşam alanı sunuyor. 3. katta yer alan ‘Bırakın Oynasınlar’ adlı oyun katında çocuklar, gözetmen eşliğinde hamurla tanışarak; ekmek, kurabiye yapma olanağı buluyorlar. “Bırakın Oynasınlar” çocukların gelişimlerine katkı sağlayacağı gibi aynı zamanda yeni beceriler edinmelerine de zemin sağlayacak. Kısaca çocuklara eğlenirken öğrenme imkanı sunan Komşufırın’da, anne-babaların “Çocuğum sıkılır mı?” derdi  sona erecek.