Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi, 2011-2012 tiyatro sezonunda “Oğluma Bi Haller Oldu” adlı oyunu ile izleyicileri kahkahaya boğacak. 2 perdeden oluşan komedi türündeki oyun 1 Kasım Salı saat 20.30’da Kozyatağı Kültür Merkezi’nde perdelerini açacak.
Necef Uğurlu’nun çevirisini yaptığı, Ron Clark ve Sam Bobrick’’in yazdığı daha önce “Oğlum Çiçek Açtı” ismiyle sahnelenen oyunda Cem Özer, hem yönetmen hem de oyuncu olarak yer alırken genç neslin başarılı oyuncularından Paşhan Yılmazel, “Deniz Yıldızı” dizisinden tanıdığımız Lale Başar, “Arka Sıradakiler” dizisinin Özge’si ve Sadri Alışık Akademi öğrencisi Sevda Dalgıç, Erdem Başıbüyük ve Serhan Atak’tan oluşan oyuncu kadrosu provalarını büyük bir hızla sürdürüyor.

Karısıyla (Lale Başar) kavga ettikten sonra evini terk edip, okutmak için başka bir şehre gönderdiği oğlunun evine giden bir adamın (Cem Özer), oğlunun (Erdem Başıbüyük & Serhan Atak) eşcinsel olduğunu ve bir erkek arkadaşıyla (Paşhan Yılmazel) aynı evi paylaştığını öğrenmesi üzerine gelişen birbirinden eğlenceli ve komik olaylar zincirini keyifle seyredeceksiniz.

Oyunun kadrosunda yer alan oyuncular ve karakterleri;
Baba: Cem Özer
Ricky: Paşhan Yılmazel
Anne: Lale Başar
Hayat Kadını: Sevda Dalgıç
Norman: Serhan Atak & Erdem Başıbüyük

01 Kasım 2011 20:30′ da Kozyatağı Kültür Merkezi Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesinde yer alacak oyun, tüm tiyatro sevenleri bekliyor.

Adres; Bayar Cad. Buket Sok. No: 20/1 Kozzy AVM. Kat:2 KOZYATAĞI / İstanbul