Tatillerin veya sık sık gittiğiniz iş seyahatleriniz yüzünden evde boynu bükük bir sevimliyi bırakmak zorunda mı kalıyorsunuz? Bu problem gittikçe kedinizin veya köpeğinizin psikolojisini mi bozuyor? Artık bunları dert etmenize gerek kalmadı! Tatile veya iş seyahatine gidenler, Pluto Pet Pansiyon’a kedi ve köpeklerini gözleri arkada kalmadan bırakabiliyorlar. Çünkü hijyen ve kaliteli hizmet onların değişmez ilkelerinden… Çünkü sevimli dostlarımız, köpek ve kediler her gün Veteriner Hekim kontrolünde emin ellerde olacaklar!

Sadakatleri, sevimlilikleri, karşılıksız sevgileriyle hayatımızın neşe kaynağı olan kedi ve köpeklerimiz için Erenköy Pluto Pet Pansiyon’dan köpekler veya kediler için günlük pansiyon hizmetinden faydalanmak isteyen sevgili hayvan dostlarına duyurulur.

Pansiyon hizmeti neleri kapsıyor?

Köpeğiniz için: 1 günlük konaklama + mama + sabah-akşam günde 2 kez gezdirme + teslim edildiği gün banyo ve genel bakım

Kediniz için: 1 günlük konaklama + mama + kedi kumu + günlük genel bakım

Çünkü ilgimiz sevgimiz bir yana tıpkı insan gibi onların da düzenli bakıma ihtiyacı var…

Kedi Pansiyonu

Kedi bölümü 7 adet portatif, 3 adet yer tipi olmak üzere 10 kafes kapasiteli. Kediler, oldukça geniş uzunluğu 1,5 metre, genişliği 1 metre, yüksekliği 75 santimetre olan oldukça geniş bir alanda misafir
ediliyor.

Mama olarak Royal Canin Fit 32 ya da Pro Plan Sensitive veriliyor. Ayrıca tercihe göre özel besleme yapılıyor. Her gün kedi tuvaletleri günlük olarak değiştiriliyor, tuvalet kapları da özel hijyenik dezenfektanlarla yıkanıyor. Havalandırma ve ısıtma sistemi her zaman faaliyette. Kedilerin kaldıkları yer oldukça havadar, güneş ve ışığı direkt görüyor.

Ayrıca her gün Veteriner Hekim muayenesi var!


Köpek Pansiyonu

Köpek bölümü, 11 kapasiteli. Köpekler, boyu 2 metre eni 1 metre, yüksekliği 2 metre olan çok geniş odacık tipinde kafeslerde misafir ediliyor. Günde 2 kez köpeklere oldukça güzel yaklaşan ve köpek psikolojisinden anlayan elemanlar tarafından gezdiriliyor.

Kafesler her gün özel hijyenik dezenfektanlarla yıkanıyor. Mama olarak Pro Plan Lamb-Rice ya da Hill’s Lamb Rice veriliyor. Ayrıca tercihe göre özel besleme yapılabiliyor.

Belli bir hastalığı olan köpeklere ise hastalıklarına uygun diyet mamalar da bulunduruluyor. Kafeslerin olduğu bölümler güneş ışığını bol bol görüyor. Ayrıca havalandırma ve ısıtma sistemi her zaman faaliyette.

Köpeklere her gün Veteriner Hekim muayenesi var!

Daha fazla bilgi için: www.hayvanoteli.net   0216 385  0478 ve 0542 799 22 10

Kedi veya köpeğiniz için İstanbul’da hijyenik ve kaliteli bir pansiyon mu arıyorsun? Hiç endişelenme doğru adrestesin!