Yılbaşının yaklaşmasıyla birlikte sevdiklerine şık bir hediye almak isteyenlere değişik hediye alternatifleri ve farklı tasarımlar sunan Panel Kırtasiye, prestij hediye standında “Victorinox Swisstool Makaslı Tirbüşon” ve “Victorinox Çakı Cybertool Lite” modellerini yılbaşına özel olarak satışa sundu. 127 yıllık tarihiyle İsviçre Ordu Çakısı’nın yaratıcısı Victorinox ürünleri, stil sahibi olduğu kadar, her an her duruma hazırlıklı olmak isteyen macerasever erkekler ve doğa sporları tutkunları için mükemmel bir hediye.

Son model “Victorinox Swisstool Makaslı Tirbüşon”da; pense, tornavida, ince kablodan 40HRC’ye kadar kablo kesici, şişe açacağı, bıçak, testere ağızlı bıçak, makas, metal eye, metal testere, ağaç testeresi, delik açıcı, yıldız tornavida, yontma ucu, güçlü açacak, kablo ayırıcı, kablo sıyırıcı, kablo kazıyıcı, konserve açacağı, cetvel (230 mm), elektrikli kıvırıcı, sert kablo kesici, halat Bağlama deliği, on bağımsız yay ve kilit açma düğmesi gibi 100 bin çeşit ürün bulunuyor.

 

Türkiye’de kitap, kırtasiye ve Oyuncak denilince akla gelen ilk birkaç adresten biri olan Panel, 2001 yılından bu yana perakende mağazacılığında hizmet veriyor. Panel Kırtasiye, 950 metrekarelik yeni tasarlanmış mağazasında 35 kişilik eğitimli kadrosuyla, kitap, kırtasiye ve Oyuncağın yanı sıra bisiklet, sanatsal malzeme, yurt dışından ithal hediyelik eşya ve prestij kalem satışı gerçekleştiriyor. Panel, 500′den fazla marka ve 100 bin çeşit ürünüyle, İstanbul’daki özel eğitim kurumları ve devlet okullarının tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Yenilikçiliğin ilke olduğu mağazası ve satış vizyonuyla, 7 milyon Dolar cirosu bulunan Panel, Panel Puan Card sayesinde tüm müşterilerilerine alışveriş yaparken de yüzde 3 para puan kazanma fırsatı sunuyor.
Yılbaşında sevdiklerine özel hediye almak isteyenlere Kozyatağı’ndaki mağazasına görmeden karar vermemelerini tavsiye ederiz.

Ayrıca Yeni Yıla özel tüm alışverişlerde %10 indirimde cabası!