Geleneksel kahvehane kültürünün modern adresi Zamane Kahvesi, Suadiye şubesinde yeni yılın ilk kahvaltısını canlı müzikle renklendiriyor. Mekansal tasarım özelliklerini geleneksel kültürünün yaygın bir öğesi olan ”kahvehane”lerden alan, 7’den 70’e her kesime hitap eden Zamane Kahvesi Suadiye şubesi, yeni yılın ilk kahvaltısına Latin müziğinden Caz’a örnekler sunarak Little Band ile renk katacak. Zamane Kahvesi Suadiye’de yeni yılın ilk gününde 11:00 – 13:00 saatleri arasında Little Band’in gerçekleştireceği performans ile yılbaşı kutlamanıza devam edebilirsiniz.

Zamane Kahvesi’ndeki zengin kahvaltı tabağı lezzetli alternatifler sunuyor. Domates, salatalık, yöresel peynirler ve zeytin çeşitlerinin yanı sıra yağda yumurta, kaymak, tereyağı, petek bal, ev yapımı reçel alternatifleri ile doyurucu poğaça, simit ve sınırsız demleme çay ile servis ediliyor. Kahvaltıda farklı lezzetler denemek isteyenler sahanda yumurta çeşitlerini, peynirli, mantarlı, karışık ve kolesterolsüz omlet seçeneklerinden birini ya da sote edilmiş soğan, domates ve sivri biber ile yapılan kiremitte menemeni tercih ederek kahvaltısını renklendirebilir. Salam, jambon, sucuk, yumurta ve patatesin bir arada pişirilmesi ile hazırlanan Çember ve peynirli, patatesli, kıymalı Gözleme çeşitlerinin yanı sıra simit ve tost da keyifli bir kahvaltı için lezzetli alternatif olabilir. Çocukluk kahvaltılarının unutulmaz tadı, kızarmış ekmek hamurundan hazırlanmış, peynir ve ev yapımı reçel ile servis edilen pişi ve gerçek eritilmiş çikolata da kahvaltıda kendini şımartmak isteyenlere sunuluyor. Güne zinde başlamak isteyenler ise, Zamane Kahvesi’nde, taze meyve ve sebze ile hazırlanan detoks içecekleri deneyebilirler.

Zamane Kahvaltı Keyfi; 25 TL, omlet çeşitleri 8-10 TL arası, sahanda yumurta alternatifleri 7-11 TL arası, kiremitte menemen 11 TL, çember 12 TL, pişi 7 TL, gözlemeler 12-13 TL, simit tost 11 TL, çikolata aşkına 4 TL, taze meyve suyu ise 7,5 TL.

Rezervasyon için:
Zamane Kahvesi Suadiye
Tel: (0216) 411 49 95
Adres: Bağdat Cad. No. 403, Suadiye