Yeni ürün grupları ile sizleri beklemekte. Pek çok farklı bebek mobilyasını bulabileceğiniz fiyatları ile de her keseye hitap eden seçeneklerle dolu imkanlar sunulmakta. Daha önce süsleme ve dua kıyafetlerinde gösterdikleri kalite ve şıklığı şimdi de bebek mobilyalarına taşımışlar.

Her zaman en kaliteli malzemeleri seçerek, bu malzemelere el emeğini katarak en şık bebek kıyafetlerini, nevresim takımları, havlu setleri, battaniyeleri, çok şık mevlüt ve doğum günü kıyafetlerini hazırlamayı ilke edinmiş olan mağaza, el emeği göz nuru olan kapı süsleri, ikram sepetleri ve bebek şekerleriyle hastane odanızın süslemesinde de Ponente Baby tarzını ortaya koyuyor. Dilerseniz doğum yapan sevdiklerinize de Ponente Baby tarzında hazırlanmış bebek bezlerinden yapılmış, içerisinde pek çok bebek kıyafetinin bulunduğu bebek bezi pastalar veya hediye sepetleride hediye edebilirsiniz. Müthiş tavan ponponları ile süslenen bebeğinize özel günlerin organizasyonlarını ve sizin ya da hamile arkadaşlarınızın baby shower’larını da sizin için organize edebilirsiniz. Özel günleriniz için yine hijyenik ortamlarda, kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanmış, birlikte belirleyebileceğiniz konseptlere göre hazırlanmış pastalar, kurabiyeler, cup cakeler, bezeler hazırlatabilirsiniz.

Mata Mobilya kalitesi ve tasarımlarıyla hazırlanmış bebek odalarını da Ponente Baby’de bulabileceksiniz. Bebek beşiklerinden, bebek yataklarına, alt açma ünitesinden bebek gardrobu ve raflarına hatta oda aydınlatmalarına kadar bebeğinizin oda dekorasyonu ile ilgili her şeyi bulabilirsiniz.

İletişim ve detaylı bilgi için www.ponentebaby.com adresinden yararlanabilirsiniz.